Masaże / Terapia Access Bars®

Terapia Bars jest metodą manualną, polegającą na delikatnym dotykaniu odpowiednich punktów na głowie, w których zmagazynowane są nasze przekonania, osądy, opinie i uprzedzenia dotyczące różnych aspektów życia: szczęścia, kreatywności, pieniędzy, zdrowia, starzenia się, i innych.

Podczas sesji Bars dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w mózgu. Praca fal mózgowych zostaje spowolniona, aby pozwolić na depolaryzację wzorców zachowań i systemów przekonań, które funkcjonowały w nas od dzieciństwa.

Bruce Lipton – światowej sławy biolog komórkowy odkrył, że naszym zdrowiem i powodzeniem w życiu kierują nasze przekonania. Udowadnia, że działamy w 95% z poziomu umysłu podświadomego, zgodnie z programem, jaki mamy zakodowany w procesie wychowania. Ten program niestety jest często negatywny i działa na naszą szkodę. W wyniku tego nasze życie nie przebiega tak jakbyśmy tego chcieli, napotykamy przeszkody, czy wręcz sabotujemy nasze wysiłki na drodze do sukcesu.

Sesja Bars opiera się na delikatnym dotyku w określonych punktach głowy, z których uwalniają się utrwalone przez nas negatywne programy, przekonania, osądy dotyczące różnych aspektów życia. Otwiera się miejsce na nowe, lepsze funkcjonowanie, pozwalając z łatwością dokonywać pozytywnych przemian.

Terapia Access Bars® otrzymała Świadectwo Jakości od Amerykańskiej Organizacji Certyfikującej Masażystów i Fizjoterapeutów (NCBTMB)

Kursanci otrzymują certyfikat wydany przez  Access Consciousness uprawniający do prowadzenia sesji Bars.

Terapia Bars jest metodą zastrzeżoną i opatentowaną w Stanach Zjednoczonych. Cena za szkolenie ustalana jest odgórnie przez Access Consciousness.